MEBLOWY KĄT

Jesteśmy z Wami już ponad 20 lat …
I co jest w tym wszystkim najlepsze ?
Pomimo upływu lat … nie czujemy się ani trochę starzy.
Doświadczeni ? Jak najbardziej !
Starzy ? Absolutnie !
W Salonie MEBLOWY KĄT gwarantujemy Ci spokojne zakupy, indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie.
Najlepsi producenci w Polsce z którymi współpracujemy tj. WAJNERT, LIBRO, BEFAME, NEW ELEGANCE, KRYSIAK, HALEX, DEKORT, PUSZMAN, M&K FOAM i wielu, wielu innych zapewniają bogaty asortyment oraz najlepszą jakość produktów.

Dzięki licznym szkoleniom, targom oraz pokazom w których uczestniczymy wciąż się rozwijamy, a co za tym idzie … nie stoimy w miejscu.
Chcemy być jak najlepsi w tym co robimy…
Chcemy zarażać Cię MIŁOŚCIĄ do mebli …
Chcemy pokazać Ci kawałek „NASZEGO ŚWIATA”
Wyruszysz z nami w tę podróż ?

Rekomendacje

×

Właścicielem marki Meblowy kąt® jest C.H.SAS (adres prowadzenia działalności: ul.Sidorska 2k, 21-500 Biała Podlaska, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez SAS Jaworscy sp Jawna , NIP 537-19-86-050, REGON 030237204.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu meblowykatsas.pl